Hogwarts-School
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Podyskutujmy o HP

Go down 
AutorWiadomość
Jęcząca Marta
Admin
Admin
Jęcząca Marta



Podyskutujmy o HP Empty
PisanieTemat: Podyskutujmy o HP   Podyskutujmy o HP EmptySro Lip 29, 2015 5:53 pm

Jak głosi tytuł tematu. Podyskutujmy na temat Harry'ego Pottera.

Wolicie książki, czy filmy? Która część jest Waszą ulubioną, a która najmniej? Ulubiona postać. Znienawidzona postać. Aktorzy, muzyka... Co tylko chcecie w związku z HP! ;)


Zacznę, żeby zachęcić.

Najbardziej lubię z filmów Więźnia Azkabanu, Książę Półkrwi, a potem Insygnia Śmierci cz. II.
Z książek najczęściej czytałam Czarę Ognia (chyba z 10 razy).

Poznałam Harry'ego, gdy miałam 8 lat, więc do 11 roku życia czekałam na list z Hogwartu (huehue, Hogwart trol, nie wysłał mi nic).

Z postaci najbardziej lubię Snape'a i Draco. Najmniej lubię filmową Lavender i Cho. Lubię też Minervę i Voldka. Umbridge, choć wkurzająca to jednak jest na trzecim miejscu nielubianych postaci przeze mnie.

Z przedmiotów najbardziej interesowała mnie obrona przed czarną magią i eliksiry.
Uwielbiam Quidditcha i grałam w grę na PC HP i mistrzostwa świata w quidditchu. Zawsze grałam Japonią i Slytherinem xD

Na Pottermore jestem Ślizgonką (choć drugie konto mi wmawiało, że Gryfonką, więc pewnie problem jak u Harry'ego).

Co jeszcze... Byłam w świecie HP w Orlando Universal, więc drodzy maniacy Harry'ego Pottera: To jest Wasz target, na to zbierać pieniądze, bo ja się popłakałam ze szczęścia z wrażenia Podyskutujmy o HP 2783918920
Powrót do góry Go down
 
Podyskutujmy o HP
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Hogwarts-School :: | :: Rozrywka poza fabułą :: Dyskusje-
Skocz do: