Hogwarts-School
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Alice Penhallow

Go down 
AutorWiadomość
Alice Penhallow

Alice Penhallow



Alice Penhallow  Empty
PisanieTemat: Alice Penhallow    Alice Penhallow  EmptySob Wrz 05, 2015 8:48 am




Alice Jessica Penhallow

Code par Asi'cick

 
Kilka informacji o mnie
ft. Freja Beha Erichsen

17 LAT  ♠ RAVENCLAW ♠ PAŁKARZ W DRUŻYNIE Q ♠ PÓŁKRWI ♠ HEBAN, 12 CALI, WŁOS Z GRZYWY JEDNOROŻCA, ELASTYCZNA

BIOGRAFIA
Zacznijmy od 7 lipca 1961 roku, kiedy na wyspach Hebrydach w mieście Stornoway młoda Samantha Flint rodzi dziewczynkę, której nadaje imiona Alice Jessica. Jej ojciec już nie żył, ponieważ zabili go śmierciożercy. Alice dorastała spokojnie w Stornoway, do momentu, kiedy skończyła pięć lat. Słudzy Voldemorta, którzy zabili jej ojca mugola, znaleźli wówczas jej matkę i na oczach córki Samantha Flint zginęła. Wtedy opiekę nad dzieckiem przejęła siostra Samanthy, Mathilda Abbott, która po przedwczesnej śmierci męża samotnie wychowywała czteroletniego syna, Raphaela. Ponieważ Alice pamiętała tylko to, jak zginęła jej matka, Mathilda opowiedziała siostrzenicy o jej pochodzeniu i o tym, kim jest. Dziewczynka dowiedziała się wtedy, że jest czarownicą półkrwi; jej matka była czystokrwista, a jej ojciec mugolem. Wkrótce u Alice ujawniły się zdolności potwierdzające jej magiczną tożsamość - okazało się, iż jest metamorfomagiem. Po wyjeździe do Hogwartu zaczęła się rozwijać magicznie. Jej pasją stały się transmutacja i ONMS. Rok po niej w szkole pojawił się kuzyn Raphael, który po wahaniach Tiary między domem Kruka a Węża trafił do tego drugiego. Obecnie Alicja rozpoczyna ostatni rok nauki w Hogwarcie.
ciekawostki

⇝Wielka fanka quidditcha, gra nawet w drużynie jako pałkarz. Jej ulubionymi drużynami są Harpie z Holyhead i Zjednoczoni z Puddlemere, natomiast w rozgrywkach państwowych gorąco kibicuje Szkocji.
⇝Jej drugie hobby to ONMS, lubi też transmutację.
⇝Całkowite beztalencie z eliksirów.
⇝Uwielbia książki, niezależnie o jakiej tematyce.
⇝Jadłaby przez cały czas pałeczki likworowe.
⇝Ma uraz do czekolad z bakaliami - w dzieciństwie zadławiła się rodzynkiem.
⇝Typ buntowniczki, sprzeciwia się starym zasadom.
⇝Toleruje mugoli i mieszańców, w końcu sama jest półkrwi.
⇝Nie rozumie do końca Voldemorta; po prostu nie wie, jak można być tak okrutnym.
⇝Prawdopodobnie spokrewniona z Roweną Ravenclaw.
⇝Widzi testrale.
⇝Jej pasją jest rysowanie.
⇝Jest leworęczna.
 




 


Ostatnio zmieniony przez Alice Penhallow dnia Sob Wrz 05, 2015 6:27 pm, w całości zmieniany 6 razy
Powrót do góry Go down
Alice Penhallow

Alice Penhallow



Alice Penhallow  Empty
PisanieTemat: Re: Alice Penhallow    Alice Penhallow  EmptySob Wrz 05, 2015 12:30 pm




Alice Jessica Penhallow


Do którego domu chciałabyś się dostać i dlaczego?

Tak naprawdę nie zależy mi na tym, do jakiego domu trafię, ale gdybym to ja miała wybrać, zastanawiałabym się pomiędzy Gryffindorem a Ravenclawem. Gryffindor, ponieważ ludzie są tam szlachetni i odważni. Ravenclaw chyba jednak bardziej do mnie pasuje, ponieważ jest to dom wiedzy i kreatywności, a ja lubię się uczyć i tworzyć nowe rzeczy.  


Z czego chciałabyś słynąć?

Chciałabym, aby ludzie mówili o mnie, iż byłam tolerancyjną i uczciwą osobą z tendencją do przyjmowania wiedzy i kreowania nowych idei.


Za co najbardziej się cenisz?

Jestem dumna z trzech rzeczy: z mojej bujnej wyobraźni, oryginalności i chęci do nauki.


Jak myślisz? Jak widzą Ciebie rówieśnicy?

Wiele ludzi mówi, iż jestem bardzo tolerancyjna. Pewnie dlatego, że sama jestem trochę... dziwna. Oryginalna. Mówią też, iż jestem inteligentna - ale czy to prawda?


Czy byłabyś w stanie oddać życie, by chronić swoją rodzinę i przyjaciół?

Tak, byłabym. Sądzę, iż mam dość odwagi, by stanąć oko w oko z Voldemortem, wykrzyczeć mu w twarz prawdę i zawalczyć z nim o wolność i życie najbliższych - i nie t lko. Często bronię młodszych, słabszych, wyśmiewanych itp.


Lubisz się uczyć? Dlaczego tak?

Lubię, ponieważ świat mnie ciekawi i chcę o nim wiedzieć jak najwięej. Wiadomo, że przez naukę szybciej to osiągnę.


Kim chciałbyś być po ukończeniu Hogwartu?

Czymś w rodzaju znawcy magicznych zwierząt, może ich opiekunem; w ostateczności magomedykiem.


Co jest dla Ciebie najważniejsze?

Pokój, sprawiedliwość, zaufanie, miłość i przyjaźn. W tych czasach wszyscy tego potrzebują.


Którą z mocy byś wybrała?


- Rozmawianie ze zwierzętami


Z którym z poniższych stanów jest Ci najtrudniej się pogodzić?


- Nuda


Co sądzisz o Czarnej Magii?

Gdyby jej nie było, nie byłoby równowagi w naturze, ale jest ona brutalna i jżywana obecnie za często.

ˆ kotlet barani  


Powrót do góry Go down
 
Alice Penhallow
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Hogwarts-School :: | :: Karty Postaci-
Skocz do: