IndeksFAQRejestracjaZaloguj

Share | 
 

 Regulamin

Go down 
AutorWiadomość
Jęcząca Marta
Admin
Admin
avatar


PisanieTemat: Regulamin   Wto Lip 28, 2015 12:40 am
   
   

Regulamin
1.
Rejestracja na forum jest równoznaczna z akceptacją regulaminu wraz z jego późniejszymi aktualizacjami o których użytkownicy forum będą informowani na bieżąco. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania.

2.
Na forum obowiązuje zakaz rozpowszechniania treści rasistowskich, pornograficznych, szerzących nienawiść i agresję.

3.
Reklamowanie stron/wydarzeń/itp. jest dozwolone jedynie w miejscach do tego przeznaczonych. Reklama w chatboxie, tematach fabularnych i innych niepowiązanych będzie bezwzględnie usuwana, a osoba odpowiedzialna za złamanie punktu otrzyma ostrzeżenie.

4.
Nick powinien składać się z imienia i nazwiska postaci. Inne nazwy użytkownika nie będą dozwolone i na zmianę nick'a macie czas 48 godzin. W przypadku nazw użytkownika zawierających wulgaryzmy taki użytkownik zostanie natychmiast skasowany.

5.
Na jedno konto przypada tylko i wyłącznie jedna postać.

6.
Tworzenie multikont jest dozwolone, ale trzecią postać można założyć dopiero, gdy na dwóch poprzednich rozegrało się fabularnie co najmniej trzy gry.7.
Fabuła forum osadzona jest w realiach świata "Harry Potter" J.K.Rowling. Większość nazw własnych i bohaterowie kanoniczni są własnością autorki.

8.
Kartę Postaci należy oddać w ciągu 2 dni od rejestracji bądź rezerwacji wizerunku. Jeśli wiesz, że się nie wyrobisz, możesz spokojnie przedłużyć termin dając znać administracji.

9.
Administracja ma 48 godzin na sprawdzenie Karty Postaci. Po upływie tego czasu zobowiązana jest do przedstawienia swoich wątpliwości i zaakceptowania, bądź niezaakceptowania.

Regulamin postaci

1.
  Avatar musi przedstawiać osobę realną (znana postać, bądź samego siebie). Wszelkie avatary typu manga, anime, czy nie przedstawiające człowieka są niedozwolone. Niezastosowanie się może skończyć się zastąpieniem niepożądanego avatara avatarem hańby.

2.
  Wymagane wymiary avatara to 200px szerokości i 320px wysokości. Avatary innych rozmiarów, a zwłaszcza większe będą bezwzględnie usuwane i zastąpione avatarem hańby.

3.
  Podpis jest dozwolony. Maksymalna ilość znaków to 1000 (nie ma możliwości zwiększenia), a maksymalne wymiary to: wysokość 500px, szerokość 600px.

Regulamin fabularny

1.
  Lokacje fabularne to wszystkie tematy w dziale HOGWART oraz dziale ŚWIAT.

2.
  Post fabularny powinien zawierać minimum 5 złożonych zdań i powinien być pisany zgodnie z zasadami polskiej pisowni. Rodzaj narracji jest dowolny, ale powinien byc konsekwentny.

3.
  Używanie emotikon oraz wszelakie prywatne konwersacje pomiędzy graczami w postach fabularnych nie będą akceptowane.

4.
 Grę fabularną można rozpocząć po zaakceptowaniu Karty Postaci i założeniu Informatora.

5.
Wypowiedzi postaci powinny być wyróżnione pogrubieniem, a myśli kursywą. Jeśli postać opuszcza lokację, informacja o tym powinna pojawić się na końcu posta (/zt).

6.
Bilokacja jest dozwolona, ale trzeba w postach zaznaczyć, który wątek następuje po którym, aby była chronologia w wątkach. Multilokacja (powyżej dwóch lokacji) jest niedozwolona z wyjątkiem wydarzeń specjalnych (o tym będzie informacja w poszczególnych tematach wydarzeń).

7.
W przypadku, gdy w wątku bierze udział kilka osób należy utworzyć kolejkę odpisywania, aby się nie pogubić. Nie jest to jednak obowiązkowe.

8.
Postów Mistrza Gry (przy czym jako "Mistrza Gry" rozumie się wszystkie postacie specjalne) nie wolno ignorować.

9.
Zabroniona jest gra pomiędzy multikontami tej samej osoby.

10.
Niedozwolone jest sterowanie innymi postaciami, a także uśmiercania ich bez zgody administracji, bądź właściciela postaci.

11.
W przypadku dorosłych czarodziejów sceny seksu są dozwolone, ale osoby chcące pisać taki wątek są zobowiązane do wpisania nad postem informacji, że post zawiera treści 18+. Jeżeli postać będzie istniała tylko dla tego jednego wątku, musi się liczyć z niespodziankami od Mistrza Gry.

12.
Postać, która nie napisze żadnego posta fabularnego przez dwa tygodnie oraz nie będzie się pojawiać w tym czasie na forum (bez uprzedniego zgłoszenia nieobecności) zostanie wpisana do listy nieaktywnych osób. Postać pozostająca nieaktywna przez dwa kolejne tygodnie zostanie oddana do przejęcia lub uśmiercona.

13.
Nieobecności dłuższe niż 3 dni należy zgłaszać w temacie Nieobecności.

Regulamin szkolny

Regulamin obowiązkowy wyłącznie dla uczniów Hogwartu!

1.
  Sceny 18+ są niedozwolone! Zauważcie, że mamy rok 1979 i jesteście w szkole. Przyłapani na jednoznacznej sytuacji mogą w najgorszym przypadku wylecieć ze szkoły.

2.
  Wulgaryzmy są niedozwolone! Mówimy tutaj o ciężkich wulgaryzmach, bowiem "o kurcze!", "motyla noga" i tego typu słownictwo jest dozwolone.

3.
  Niedozwolone jest wychodzenie poza teren budynku zamku po ostatnim posiłku w Wielkiej Sali (czyli obiad, zwykle tuż przed zmrokiem) ze względu na trwającą wojnę. Uczniowie przyłapani na przebywaniu poza zamkiem mogą zostać wydaleni ze szkoły!

           
(c) fiche:WILD BIRD, textures by Dayanna & gifs:gifs hunt herbologist healer

         

_________________

Moaning Myrtle
If you die, you're welcome to share my toilet.
Powrót do góry Go down
 
Regulamin
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Hogwarts-School :: | :: Administracja :: Regulamin-
Skocz do: